kvalitná práca overená rokmi...

Zavolajte nám

Radi vám zodpovieme vaše otázky
na telefóne:

0911 772 911

Interaktívny katalóg

Pozrite si náš interaktívny katalóg

Preklad stránky

Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian Ukrainian

Galéria našich plotov

Máte doma starý plot alebo staviate nový, a premýšľate nad tým ako to urobiť čo najlepšie a najtrvácnejšie? Riešením pre Vás sú plastové plotové diely ktoré v plnej miere nahrádzajú drevený plot. Najväčšou výhodou je ich bezúdržbovosť a trvácnosť, to znamená že sa konečne môžete rozlúčiť s nekonečným brúsením a natieraním vášho starého plota. 

Naše plotové diely sú tvorené komorovým vystuženým profilom, a materiál je presne to isté PVC aké sa používa na výrobu plastových okien. Vďaka tomu vynikajú trvácnosťou, stálosťou farieb a skvelo odolávajú poveternostným podmienkam.

Údržba takéhoto plotu pozostáva akurát z opláchnutia vodou v prípade že je znečistený napr. v blízkosti prašných komunikácii. Žiadna ďalšia údržba ako natieranie, brúsenie a pod. nieje potrebná

Vďaka farebnej palete odtieňov si môžete zvoliť plot ktorý perfektne sadne k Vášmu domovu, záhradke alebo aj farbe vašich okien. Všetky odtiene sú vo farbách dreva a to zlatý dub, čerešňa, orech, palisander a biela.
Ďalej Vám ponúkame špeciálnu úpravu tzv. kašír, a znamená to že na Váš plot bude nanesená špeciálna fólia ktorá ešte viac umocní vizuálny dojem dreva (podobne vyzerajú plastové okná s imitáciou dreva). 

Konštrukcia plastového plotu spočíva v hliníkovej výstuži priečnych profilov, na ktoré sa následne skrutkami prichytávajú jednotlivé plotové latky. Priečne profily ktoré sú vystužené sú zároveň kompletne ukryté v originálnom krycom profile vo vami zvolenom odtieni.
Šírku a výšku plotových polí Vám prispôsobíme podľa vášho múrika alebo podľa Vašich predstáv. V prípade že nemáte stĺpiky tak naša firma Vám ponúka aj kompletné konštrukčné riešenie na zavesenie a upevnenie plota na plastové stĺpiky, ktoré sú na oceľových konzolách pripevnené priamo k Vášmu podkladu.

Vďaka výstuži v profiloch latiek je uchytenie zo strany priečneho profilu a aj prednej pohľadovej strany úplne ukryté. 

NOVINKOU v našom sortimente služieb je kompletné zhotovenie Vášho plota, zábradlia alebo brán z hliníka. Toto riešenie je ešte kvalitnejšou verziou, v prémiovom vyhotovení farieb celého spektra RAL.  Informujte sa u nás ohľadom tejto varianty prípadne my radi prídeme k Vám a priamo na mieste poradíme aké je optimálne riešenie práve pre Vás. 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom realizácie alebo aj konštrukčných riešení na mieru nás neváhajte kontaktovať.Kliknitím na obrázky ich zväčšíte. Medzi zväčšenými obrázkami sa pohybuje pomocou šipiek, alebo dotykovo (na tabletoch a mobiloch).

View the embedded image gallery online at:
http://ploty.wallis.sk/galeria/ploty.html#sigProId4a0da281c9