kvalitná práca overená rokmi...

Zavolajte nám

Radi vám zodpovieme vaše otázky
na telefóne:

0911 772 911

Interaktívny katalóg

Pozrite si náš interaktívny katalóg

Preklad stránky

Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian Ukrainian

Galéria našich zábradlí

Balkóny ako vizuálny prvok, dôležitým spôsobom dotvárajú celkový vizuálny dojem Vášho domova, preto je dôležitá ich vysoká kvalita a funkčnosť, a tiež aby boli nenáročné na údržbu. 

Firma Wallis Vám ponúka riešenie pre Vaše balkóny, ktoré podobne ako plotové diely sú vyrábané z kvalitného tvrdého PVC, a preto majú všetky výhody bezúdržbového zábradlia ktoré odoláva poveternostným podmienkam. Montážou takéhoto zábradlia končí každá potreba ďalšej údržby (brúsenie, natieranie,...), a jediné čo občas bude potrebné je opláchnuť ich vodou od prachu alebo iných bežných nečistôt. Zároveň vďaka vystuženej konštrukcii je dosiahnutá vysoká pasívna bezpečnosť a pevnosť.

Zábradlia alebo skôr balkónové systémy a ohrady v porovnaní s plotovými dielcami sú obohatené o hliníkovú výstuž v každom profile čím je dosiahnutá vyššia pevnosť celkovej konštrukcie, nakoľko balkóny slúžia často aj ako priestor kde sa vešajú kvetináče s kvetmi, prípadne ako operadlo pre užívateľov. 

Stĺpiky sú riešené plastovým profilom ktorý je osadený na kovovej konzole ktorá je prichytená k zemi, prípadne je možné nastaviť a prispôsobiť stĺpiky na vaše konzoly. Konštrukcia každého zábradlia je jedinečná preto ku každej zákazke pristupujeme individuálne, a dokážeme nastaviť podľa vašich predstáv výšku, šírku a vzor ako bude pole zábradlia vyzerať.

Od tohto roku sme rozšírili našu ponuku o prémiové možnosti vyhotovenia zábradlí a plotov. Vaše ploty a zábradlia môžu byť komplet vyhotovené s hliníkových profilov, čím získate ešte vyššiu kvalitu, pevnosť a zároveň trvácnosť. V prípade hliníkových profilov je škála odtieňov podľa vzorkovníka farieb RAL. Táto farba je nanášaná špeciálnym procesom kde prechádza vypaľovaním, čo zaručí vynikajúcu trvácnosť a farebnú stálosť.

Kliknitím na obrázky ich zväčšíte. Medzi zväčšenými obrázkami sa pohybuje pomocou šipiek, alebo dotykovo (na tabletoch a mobiloch).

View the embedded image gallery online at:
http://ploty.wallis.sk/galeria/zabradlia.html#sigProIdc95c911c97