kvalitná práca overená rokmi...

Zavolajte nám

Radi vám zodpovieme vaše otázky
na telefóne:

0911 772 911

Interaktívny katalóg

Pozrite si náš interaktívny katalóg

Preklad stránky

Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian Ukrainian

Galéria našich obkladov

Dnešná doba kladie vysoké nároky na funkčnosť, trvácnosť a čo najmenšiu potrebu údržby. Firma Wallis Vám ponúka plastové palubové obklady na steny v exteriéri ale aj interiéri, sokle a podhľady a rôzne iné využitie. Vďaka týmto plastovým obkladom bude Váš objekt vyzerať skvelo a zároveň získa povrch ktorý je vodeodolný, ľahký a tiež za použitia konštrukcie aj odvetraný. 

Plastové obklady sú vynikajúcou náhradou dreveného obkladu. Na pohľad vyzerajú ako povrchovo upravené drevo avšak ich životnosť je neporovnateľne väčšia. Údržba paluboviek je úplne jednoduchá keďže je to plast v prípade nečistôt stačí voda, a žiadne iné práce údržby nie sú potrebné. Práca s našimi plastovými obkladovými palubovkami je vďaka nízkej hmotnosti plastových paluboviek jednoduchá a rýchla. 

Plastové palubovky sú tvorené komorovým profilom, majú pero a drážku. Vďaka tomu je zaručená rýchla, presná montáž a samozrejme výborná opracovateľnosť. Na výrobu týchto profilov je používaný vysokokvalitné tvrdené PVC čo je zárukou dlhotrvajúcej stálosti a spokojnosti.

Spôsob montáže a ďalšie informácie nájdete v sekcii Návody na montáž.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo dotazov nás neváhajte kontaktovať. 

Kliknitím na obrázky ich zväčšíte. Medzi zväčšenými obrázkami sa pohybuje pomocou šipiek, alebo dotykovo (na tabletoch a mobiloch).

View the embedded image gallery online at:
http://ploty.wallis.sk/galeria/obklady.html#sigProIdcca49d7877

Vráta

 

View the embedded image gallery online at:
http://ploty.wallis.sk/galeria/obklady.html#sigProId33cc04a1dc

Vzory

 

View the embedded image gallery online at:
http://ploty.wallis.sk/galeria/obklady.html#sigProId5ab5fe3815